Nasze pismo – wasz ruch! Pomóżcie nam zmaterializować M/I dzięki zbiórce na PolakPotrafi

mimagayznvisual

 

Cześć. Już niebawem M/I w formie papierowego, kolorowego 96-stronnicowego magazynu może trafić do empików w całej Polsce. Może też znaleźć się bezpośrednio w waszych skrzynkach pocztowych. Mamy już sporo tekstów i recenzji, mamy fajne wywiady, a teraz to wszystko trzeba wydrukować.

Żeby wystartować z pismem kulturalnym można zgłosić się po granty. Nie mamy nic przeciwko takiej drodze,  ale nie widzimy się w tym sektorze. Można też znaleźć sponsora. Nie mamy nic przeciwko sponsorom, ale lubimy mieć też niezależność. Nie lubimy czekać z założonymi rękami, dlatego pracujemy pełną parą i realizujemy nasze marzenia o tym, by dać wam ciekawy magazyn o muzyce. Nie interesują nas podziały gatunkowe, nie obchodzi nas też dla jakich pracodawców pisują nasi autorzy, liczy się to, by dobrze opowiedzieć o rzeczach intrygujących.

Chcemy też na tym rynku zostać. Uważamy, że wsparcie jakie możecie nam pokazać inwestując w druk dwóch pierwszych numerów  może być dowodem na to, że jest nie tylko miejsce (o czym już wiemy) ale i zainteresowanie ( o czym się przekonamy).

Pokażcie, że tez wam na tym zależy i pomóżcie nam urzeczywistnić ten szalony pomysł robienia papierowego kwartalnika muzycznego.  Kliknij tu. Właśnie wystartowaliśmy ze zbiórką na PolakPotrafi!

Zapraszamy też reklamodawców – dużych i małych – do współpracy. Właściwie to liczy się dla nas każda kwota,  możesz więc reprezentować niewielką wytwórnię płytową, której wygospodarujemy skromną przestrzeń na pokazanie nowości, możesz mieć apetyt na więcej miejsca, śmiało, pisz na reklama@mimagazyn.pl

Polecamy też specjalne oferty reklamowe tylko dla uczestników zbiórki na PolakPotrafi

Niebawem zaś pokażemy wam dokładnie jakie nagrody zaplanowaliśmy.

 

Please like & share:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial